Pereiti į pagrindinį turinį

Slapukų politika

Sveikiname apsilankius www.compeed.lt, priklausančiame „Laboratoire HRA Pharma“ (toliau vadinama „HRA Pharma“). Slapukų politikoje išdėstytos taisyklės, kuriomis remdamiesi ir naudodami slapukus bei kitas sekimo technologijas renkame jūsų informaciją, kai lankotės mūsų žiniatinklio svetainėje.

Pirmą kartą apsilankę šioje svetainėje pamatysite iššokantį langą, informuojantį, kad naudojami slapukai, ir nurodantį, kaip jų atsisakyti. Po jūsų pirmojo apsilankymo svetainėje galime pakeisti naudojamus slapukus.

1.1 Kas yra būtini slapukai?
Būtini slapukai padeda užtikrinti, kad interneto svetaine būtų galima naudotis, nes leidžia atlikti pagrindines funkcijas, pavyzdžiui, puslapio navigaciją ir prieigą prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti.

1.2 Kas yra pageidavimų slapukai?
Nustatymų slapukai leidžia svetainei įsiminti informaciją, kuri keičia svetainės veikimą ar išvaizdą, pavyzdžiui, jūsų pageidaujamą kalbą ar regioną, kuriame esate.

1.3 Kas yra statistiniai slapukai?
Statistiniai slapukai padeda svetainių savininkams suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su svetainėmis, nes anonimiškai renka ir pateikia informaciją.

1.4 Kas yra rinkodaros slapukai?
Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams įvairiose svetainėse stebėti. Taip siekiama rodyti skelbimus, kurie būtų aktualūs ir patrauklūs konkrečiam naudotojui ir taip vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.

1.5 Kas yra neskelbtini slapukai?
Neįslaptinti slapukai – tai slapukai, kuriuos šiuo metu klasifikuojame kartu su atskirų slapukų teikėjais.