Pereiti į pagrindinį turinį

Slapukų politika

Sveikiname apsilankius www.compeed.com, priklausančiame „Laboratoire HRA Pharma“ (toliau vadinama „HRA Pharma“). Slapukų politikoje išdėstytos taisyklės, kuriomis remdamiesi ir naudodami slapukus bei kitas sekimo technologijas renkame jūsų informaciją, kai lankotės mūsų žiniatinklio svetainėje.

Kai pirmą kartą apsilankysite šioje žiniatinklio svetainėje, pasirodys iškylantis langas, informuojantis apie tai, kokiems tikslams naudojami slapukai, ir nurodantis, kokiais būdais jų galima atsisakyti. Savo sutikimą dėl slapukų naudojimo galite bet kuriuo metu atšaukti, laikydamiesi šioje slapukų politikoje aprašytų instrukcijų.

Po jūsų pirmojo apsilankymo žiniatinklio svetainėje galime pakeisti naudojamus slapukus. Pagal šią slapukų politiką visada galėsite sužinoti, kas ir kokiam tikslui įrašo slapukus, ir turėsite galimybę juos išjungti, todėl turėtumėte kai kada ją pasiskaityti.

 

1.Kas yra slapukai?

Slapukai – tai tekstiniai failai, kuriuose yra nedidelis kiekis informacijos, atsiunčiami į jūsų prietaisą, kai lankotės žiniatinklio svetainėje. Vėliau slapukai bus siunčiami atgal į pirminę žiniatinklio sritį, kai vėl apsilankysite šioje srityje. Daugelyje žiniatinklio puslapių yra keli žiniatinklio sričių elementai, todėl apsilankius žiniatinklio svetainėje jūsų naršyklė gali gauti slapukus iš kelių šaltinių.

Slapukai yra naudingi, nes taip žiniatinklio svetainėje galima atpažinti naudotojo įrenginį. Slapukais užtikrinamas efektyvus naršymas puslapiuose, įsimenamos nuostatos ir pagerinama bendroji naudotojo darbo patirtis. Jie gali būti naudojami reklaminiams skelbimams pritaikyti jūsų pomėgiams pagal tai, kokiose žiniatinklio svetainėse naršote.

Seanso slapukai pašalinami automatiškai jums uždarius naršyklę, o nuolatiniai slapukai lieka jūsų įrenginyje ir ją uždarius (pavyzdžiui tam, kad įsimintų jūsų nuostatas, kai vėl apsilankysite svetainėje).

 

2.Kokio tipo slapukus naudoja „HRA Pharma“ ir kaip juos valdyti?

Šioje kategorijoje rasite „HRA Pharma“, jos filialų ir rangovų naudojamų slapukų kategorijų aprašą.

2.1 Veiklos slapukai

„HRA Pharma“ naudoja analitinius slapukus, kad galėtų analizuoti, kaip naudotojai naudojasi žiniatinklio svetaine, ir stebėti žiniatinklio svetainės veiklą. Taip „HRA Pharma“ gali užtikrinti aukštos kokybės patirtį pritaikant savo siūlomus produktus ir greitai nustatant bei ištaisant bet kokias galinčias kilti problemas. Pavyzdžiui, „HRA Pharma“ gali naudoti veiklos slapukus stebėti, kurie puslapiai yra populiariausi, koks puslapių siejimo būdas yra veiksmingiausias, ir nustatyti, kodėl pateikiami pranešimai apie klaidas kai kuriuose puslapiuose. Ji taip pat gali naudoti šiuos slapukus išryškinti jus galinčius dominti straipsnius arba svetainės paslaugas, atsižvelgusi į tai, kaip naudojate žiniatinklio svetainę. Slapukų renkama informacija nėra susieta su žiniatinklio svetainės naudotojų atpažinimo duomenimis.

Šiuo metu žiniatinklio svetainėje naudojami tokie analitiniai slapukai:

Šaltinis  

Paskirtis

 

Papildoma informacija / atsisakymo būdai
„Adobe Track Manager“ Šie slapukai naudojami informacijai apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine, rinkti.

Šią informaciją naudojame ataskaitoms ruošti ir kaip pagalbinę savo svetainės tobulinimo medžiagą.

Slapukai anonimiškai renka anonimišką informaciją, įskaitant duomenis apie svetainės lankytojų skaičių, tai, iš kur lankytojai pateko į svetainę, ir tai, kokiuose puslapiuose jie lankėsi.

 

Išsamesnė informacija: https://www.adobe.com/fr/privacy/cookies.html

Nuolatiniai slapukai

 

 

Galite atsisakyti „Adobe“ sekimo apsilankę http://www.adobe.com/privacy/opt-out.html

 

 

„Google Analytics“ / „Google Tag Manager“ Šie slapukai naudojami informacijai apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine, rinkti.

Šią informaciją naudojame ataskaitoms ruošti ir kaip pagalbinę savo svetainės tobulinimo medžiagą.

Slapukai anonimiškai renkama anonimiška informacija, įskaitant duomenis apie svetainės lankytojų skaičių, tai, iš kur lankytojai pateko į svetainę, ir tai, kokiuose puslapiuose jie lankėsi.

Išsamesnė informacija:

http://www.google.com/analytics/terms/de.html https://www.google.de/intl/de/policies/

 

Galite atsisakyti sekimo spragtelėję čia:

<a href=»javascript:gaOptout()»>Google Analytics Opt-out</a>

 

 

2.2 Funkciniai slapukai

„HRA Pharma“ naudoja slapukus, kad galėtų jums teikti tam tikras funkcijas. Pavyzdžiui, įsiminti jūsų pasirinkimus (pvz., jūsų vardą ir pavardę, kalbą ar regioną, kuriame esate) arba atpažinti platformą, iš kurios patekote į žiniatinklio svetainę, ir teikti geresnes bei asmeniškesnes funkcijas. Šie slapukai nėra naudojami jūsų naršymui kitose žiniatinklio svetainėse stebėti.

Šioje žiniatinklio svetainėje naudojami tokie funkciniai slapukai:

Šaltinis Paskirtis Papildoma informacija / atsisakymo būdai
Siūlymas pasirinkti šalį nukreipimui, naudojantis „MaxMind“ paslauga Siekiant nukreipti naudotoją į atitinkamą šalį, naudotojo šalis nustatoma ir rodoma kaip pasiūlymas Daugiau informacijos:

https://www.maxmind.com/de/privacy_policy

 

Nuolatinis slapukas

 

Keliomis kalbomis pateikiamose žiniatinklio svetainėse galima pasirinkti kalbą Siekiant nustatyti pirminę kalbą, patikrinama naršyklės kalba

Išsaugomi kalbos slapukai.

Nuolatinis slapukas

 

 

Sutikimas išsaugoti slapukų antraštę Skirtas išsaugoti naudotojo pasirinkimą sutikti su slapukų nurodymais Nuolatinis slapukas

 

 

2.3 Reklaminiai slapukai

Reklaminiai (arba tiksliniai) slapukai renka informaciją apie naršymo įpročius, susietus su jūsų įrenginiu, ir naudojami siekiant geriau pritaikyti reklamas jums ir jūsų poreikiams. Jie taip pat naudojami šioje žiniatinklio svetainėje teikiamoms trečiųjų šalių paslaugoms, pavyzdžiui, mygtukams „Mėgti“ („Like“) arba „Dalytis“ („Share“), papildančiomis prašomą atlikti funkciją. Trečiosios šalys teikia šias paslaugas kaip pripažinimą už tai, kad jūs (t. y. jūsų įrenginys) apsilankėte tam tikroje žiniatinklio svetainėje. Šios trečiosios šalys įrašo reklaminius slapukus tiek kai lankotės žiniatinklio svetainėje, tiek kai pasinaudojate jų paslaugomis ir išeinate iš šios svetainės.

Ši žiniatinklio svetainė naudoja tokius reklaminius slapukus:

Šaltinis Paskirtis Papildoma informacija / atsisakymo būdai
„Google“ („DoubleClick“) „Targeted Advertising Services“ Nuolatinis slapukas
„YouTube“ „Targeted Advertising Services“, įskaitant puslapio ir vaizdo įrašų peržiūrų stebėjimą Nuolatinis slapukas
„Facebook“ „Targeted Advertising Services“ Nuolatinis slapukas
„BazaarVoice“ Gaminių įvertinimui ir apžvalgoms rodyti naudojamasi „BazaarVoice“ paslaugomis.

Analizės ir stebėjimo duomenų rinkimas

Atsisakymo funkcija:

http://optout.networkadvertising.org/?c=1#!/

 

3.IP adresų ir žiniatinklio žurnalų naudojimas

Kas yra IP adresas? Tai yra skaitinis kodas, pagal kurį jūsų kompiuteris atpažįstamas internete. Jūsų IP adresas taip pat gali būti naudojamas plačiajai demografinei informacijai kaupti.

„HRA Pharma“ taip pat gali naudoti jūsų IP adresą ir naršyklės tipą kaip pagalbinę priemonę diagnozuoti su mūsų serveriu susijusias problemas, administruoti savo žiniatinklio svetainę ir pagerinti jums siūlomų paslaugų kokybę. „HRA Pharma“ gali peržiūrėti IP informaciją, siekdama nustatyti, iš kokios srities atvykote (pvz., google.com), kad galėtų tiksliau išmatuoti savo naudotojų demografinius duomenis.

Informacija apie šių tipų slapukus ir technologijas arba apie žiniatinklio svetainės naudojimą nederinama su informacija, gauta iš bet kokių kitų šaltinių.

 

4.Šios slapukų politikos aprėptis

Atkreipkite dėmesį į tai, kad ši slapukų politika netaikoma trečiųjų šalių žiniatinklių svetainių, kurios gali būti susietos su šia žiniatinklio svetaine, privatumo taisyklėms ir mes už jas neatsakome.

 

5.Kaip su mumis susisiekti?

Jeigu turite kokių nors klausimų, komentarų, susijusių su šia slapukų politika ar šios svetainės informacijos naudojimo taisyklėmis, arba kas nors jums kelia susirūpinimą, susisiekite su mumis šiuo el. pašto adresu: dataprivacy@hra-pharma.com arba adresu Laboratoire HRA Pharma, Data Protection Officer, 200 Avenue de Paris, 92320 Châtillon, France.

 

6.Slapukų politikos pakeitimai

Galime atnaujinti šią slapukų politiką ir prašome kartais ją pasiskaityti, kad žinotumėte naujausią informaciją apie tai, kaip naudojame slapukus.

 

Atnaujinta 2018 m. gruodžio 11 d.