Pereiti į pagrindinį turinį

Kaip gydyti pūslelinę

Septyni „COMPEED® pleistro nuo lūpų pūslelinės“ privalumai

Kiekvienas „COMPEED® pleistras nuo lūpų pūslelinės“ turi septynis esminius privalumus gydant ir naikinant pūslelinę.

1. Greitas poveikis.

Siekiant užtikrinti aukštą drėgmės lygį pažeistoje vietoje, pleistras palengvina maisto medžiagų paskleidimą. Tai stimuliuoja pačios odos gydomąjį mechanizmą, pagreitinant gijimo procesą. Nors pleistro poveikio būdas skiriasi nuo 5 % acikloviro kremo, kliniškai įrodyta, kad gijimo trukmė naudojant pleistrą yra panaši*.
*Karlsmark T, Goodman JJ, Drouault Y, Lufrano L, Pledger GW. Atsitiktinės imties klinikinis tyrimas, kuriame buvo lyginamas „COMPEED® Cold Sore Patch“ ir 5 % acikloviro kremas, gydant herpes simplex labialis. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2008; 22 (10): 1184-1193.

2. Akimirksniu užmaskuoja pūslelinę.

Pleistras praktiškai užmaskuoja pūslelinę, taigi sumažėja sutrikimas ar nerimas dėl savo išvaizdos, kurį galėtumėte jausti bendraudami su kitais.
Be to, ant pleistro galite tepti makiažą ar lūpų dažus, taigi pūslelinė taps dar mažiau pastebima.

3. Sumažina skausmą.

Pleistras turi raminamąjį poveikį, nes jis uždengia ir apsaugo pažeistoje vietoje atsivėrusias nervų šakneles.

4. Sumažina paraudimą ir uždegimą.

Pleistras sumažina uždegimą, palengvina paraudimą, taigi sumažėja odos įtempimas.

5. Sumažina dilgčiojimą, niežėjimą ir gėlimą.

Pleistras veikia raminamai, nes sumažina odos įtempimą.

6. Sumažina pūslių atsiradimo tikimybę ir apsaugo nuo šašų susidarymo.

Pleistras apsaugo vietą nuo mikroorganizmų ir neleidžia pūslelinei išdžiūti, taigi apsaugo ir nuo šašų susidarymo. Kliniškai įrodyta, kad tikimybė susiformuoti skausmingam šašui gydant „COMPEED® pleistru nuo lūpų pūslelinės“ yra daug mažesnė nei gydant 5 % acikloviro kremu*.
*Karlsmark T, Goodman JJ, Drouault Y, Lufrano L, Pledger GW. Atsitiktinės imties klinikinis tyrimas, kuriame buvo lyginamas „COMPEED® Cold Sore Patch“ ir 5 % acikloviro kremas, gydant herpes simplex labialis. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2008; 22 (10): 1184-1193.

7. Sumažina pažeistos vietos infekcijos plitimo riziką.

„COMPEED® pleistras nuo lūpų pūslelinės“ sukuria apsauginę užkardą* ant pūslelinės pažeistos vietos, kurios herpio virusas negali įveikti, taip sumažinamas infekcijos plitimo iš pažeistos vietos pavojus. Jis taip pat saugo, kad užsikrėtę žmonės negalėtų liestis prie pūslelinės: tai yra dažna tarpusavio užsikrėtimo forma. Be to, jis atstumia vandenį ir bakterijas.
* Pleistras veikia kaip apsauginis skydas nuo virusų, skirtas sumažinti pūslelinės plitimo pavojų.

COMPEED® naudojimo privalumai gydant pūslelinę

„COMPEED® pleistras nuo lūpų pūslelinės“ neatsiklijuoja iki 12 valandų*, o 5 % acikloviro kremo turi būti tepama kas keturias valandas.

Gydant su kiekvienu proveržio etapu siejamus simptomus, kiekvienas „COMPEED® pleistras nuo lūpų pūslelinės“ užtikrina panašų į 5 % acikloviro kremo gijimo proceso greitį**. Bet, kaip vaizduojama toliau pateiktame grafike, pleistras taip pat turi kelis papildomus pranašumus, išskiriančius jį iš kitų šio pobūdžio gydomųjų priemonių*.

*Klinikinis tyrimas, kuriame dalyvavo 174 pacientai – 25 % atvejų pleistras liko savo vietoje 12 valandų ar ilgiau. Trukmė kiekvienam žmogui gali būti skirtinga.

**Karlsmark T, Goodman JJ, Drouault Y, Lufrano L, Pledger GW. Atsitiktinės imties klinikinis tyrimas, kuriame buvo lyginamas „COMPEED® Cold Sore Patch“ ir 5 % acikloviro kremas, gydant herpes simplex labialis. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2008; 22 (10): 1184-1193.

Pūslelinės gydymo patarimai

Gydant pūslelinę būtina užtikrinti gerą rankų higieną.
Uždengus pažeistą vietą „COMPEED® pleistru nuo lūpų pūslelinės“ (sumažinant infekcijos riziką), pūslelinę turintiems žmonėms svarbu laikytis šių rekomendacijų:
Nelieskite.
Nelieskite vietos, kurioje yra pūslelinė (o jei tai padarėte, nedelsdami nusiplaukite rankas).
Atsiradus pūslelinei nelieskite arba netrinkite akių.
Nenaudokite bendrų daiktų.
Nesidalykite patiekalais, bendrai nesinaudokite lėkštėmis, taurėmis ar stalo įrankiais, lūpų dažais, dantų šepetėliais ar rankšluosčiais. Venkite artimo fizinio kontakto.
Užtikrinkite gerą higieną.
Išgijus pažeistai vietai pakeiskite visus rankšluosčius, dantų šepetėlius ir patalynę. Prieš keisdami kūdikiui sauskenes ir jas pakeitę itin kruopščiai nusiplaukite rankas.
COMPEED® privalumas
„COMPEED® pleistras nuo lūpų pūslelinės“ gydo, saugo ir malšina, dėl to įprasta pūslelinė išnyksta greitai ir nepastebimai. Vertinama, kad pūslelinė pasireiškia iki 20 % žmonių, todėl jus supa puiki kompanija – ypač greitai veikiantys ir veiksmingi „COMPEED® pleistrai nuo lūpų pūslelinės“!
Kiekvieno „COMPEED® pleistro nuo lūpų pūslelinės“ poveikis trunka iki 12 valandų*