Pereiti į pagrindinį turinį

Kodėl verta rinktis COMPEED®?

COMPEED® naudojimo privalumai

Sukūrus optimalią aplinką pažeistoms vietoms gyti „COMPEED® pūslių pleistrai“ greičiau gydo ir sumažina skausmą nei įprastos lipnios pleistrų juostelės*.

*Karlsmark T, Goodman JJ, Drouault Y, Lufrano L, Pledger GW. Atsitiktinės imties klinikinis tyrimas, kuriame buvo lyginamas „COMPEED® Cold Sore Patch“ ir 5 % acikloviro kremas, gydant herpes simplex labialis. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2008; 22 (10): 1184-1193.

Sužinokite kaip COMPEED® veikia tarsi antroji oda ir sukuria optimalią aplinką gijimo procesams skatinti.

COMPEED® ištakos

Daugiau nei prieš 25 metus grupė Šiaurės šalių kareivių pradėjo pjaustyti didelius hidrokoloidinius apklotus į mažesnes dalis, siekdami apsaugoti savo pėdas per pratybas. Rezultatai buvo reikšmingi. Paaiškėjo, kad tvarsčiai idealiai tiko tiek apsaugai nuo pūslių, tiek joms gydyti.

Taip gimė COMPEED® prekių ženklas, o hidrokoloidiniai pleistrai netrukus išpopuliarėjo, garsui apie juos sklindant iš lūpų į lūpas. Po pleistrų sėkmės COMPEED® ėmė orientuotis į kitas kategorijas, pvz., nuospaudas, sukietėjimus ir kojos nykščio bursitą, taip pat revoliucinius pleistrus, skirtus pūslelinei gydyti. Šiuo metu COMPEED® yra visuotinai žinomas prekių ženklas, tiekiantis daugiau kaip 20 produktų, siūlančių veiksmingus sprendimus skirtingiems vartotojų poreikiams patenkinti, turintis vienintelį tikslą: kad niekas jūsų nesustabdytų.