Pereiti į pagrindinį turinį

Kas yra pūslė?

Pūslės ciklas

Pradėjus gydyti pūslę iš karto, gydymo laikas sutrumpės.
Kaip pavaizduota, kuo anksčiau užklijuosite „Compeed®“, tuo greičiau jis sumažins skausmą. Iš tikrųjų COMPEED® yra toks veiksmingas, kad užklijavę iš karto, vos pajutę pirmuosius trinties požymius (trynimą ar dilgčiojimą), galite net apsisaugoti nuo pūslių susidarymo.

1 etapas: trynimas ir dilgčiojimas.

Kas vyksta? Dėl staigaus ir nuolatinio trynimo jautrios nervų šaknelės spaudžiamos prie viršutinio odos sluoksnio, todėl oda tampa skausminga, parausta ir sudirgsta.
Kuo gali padėti COMPEED®: Užklijavus „COMPEED® pūslių pleistrą“ galima apsisaugoti nuo pūslės didėjimo. Paminkštinantis jo sluoksnis veikia tarsi antroji oda, sukuria apsauginį užkardą nuo pūsles sukeliančio trynimo.

2 etapas: pūslių susidarymas.

Kas vyksta? Pūslės formuojasi, kai dėl trinties viršutinis odos sluoksnis atsiskiria nuo apatinio sluoksnio. Tarpas tarp abiejų sluoksnių užsipildo skysčiu.
Kuo gali padėti COMPEED®: kruopščiai dezinfekavus pažeistą vietą, ant jos reikia uždėti „COMPEED® pūslių pleistrą“. Palikite, kol pleistras pradės atsiklijuoti (jis gali neatlipti iki kelių dienų). Šiuo laikotarpiu „COMPEED® pūslių pleistras“ sumažins skausmą ir sušvelnins bei apsaugos sritį, saugos nuo pažeidimo plitimo.

3 etapas: atvira žaizda.

Kas vyksta? Pūslei trūkus ir atsivėrus atvirai žaizdai, reikia reaguoti greitai. Trūkusios žaizdos yra labai imlios infekcijoms, todėl šiuo laikotarpiu svarbu kiek galima greičiau dezinfekuoti žaizdą.
Kuo gali padėti COMPEED®: dezinfekavę žaizdą uždenkite ją „COMPEED® pūslių pleistru“. Tai apsaugos žaizdą nuo žalingų bakterijų, nešvarumų bei vandens, ir sukurs optimalią aplinką gijimui.

4 etapas: šašų susidarymas.

Kas vyksta? Negydant pūslės susidarys šašas. Taip yra dėl to, kad žaizdoje esantis skystis džiūsta ir suformuoja šią dangą. Tačiau gijimo su šašu procesas gali trukti ilgiau ir būti skausmingesnis nei nepažeistos pūslės. Šašas taip pat gali trūkti ir kils antrinės infekcijos.
Kuo gali padėti COMPEED®: „COMPEED® pūslių pleistras“ žaizdoje palaiko drėgmę, saugo nuo šašų susiformavimo ir taip lemia greitesnį gijimą.

5 etapas: žaizdos gijimas.

Kas vyksta? Formuojasi naujas audinys ir žaizda gyja.
Pūslė išgyja per 7 dienas. COMPEED® gali pagreitinti gijimo procesą:
Pleistru užtikrinus optimalią aplinką, COMPEED® pleistrai stimuliuoja greitesnį naujų odos ląstelių pasiskirstymą ties pažeistos vietos pagrindu ir jos šonuose, taigi paspartėja gijimo procesas.